O nas

Czym jest MISMART?

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu zbudowaną przez doświadczonych profesjonalistów.

Pierwszym profilem naszej działalności jest księgowość. Rozliczamy podmioty prawne, fizyczne. Prowadzimy konsulting podatkowy. Wspieramy firmy w pozyskiwaniu dotacji unijnych.

Drugim, ale przy tym najszybciej rozwijającym się obszarem naszej działalności jest wsparcie i doradztwo w obszarach, gdzie informatyka styka się z biznesem. Uważamy, że styk informatyki i biznesu jest jednym z najbardziej fascynujących obszarów aktywności badawczej, w którym mamy do czynienia z największą liczbą innowacji. Łącząc wiedzę i doświadczenie naszego Zespołu z zakresu IT wraz z wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom nie tylko usługi typowo informatyczne, ale też doradztwo w obszarze doboru i wdrożeń systemów IT, doradztwo biznesowe oraz zarządzanie projektami.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi otwartych na zmiany i usprawnienia. Cenimy sobie czas i sprawne działanie. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów oraz mając na uwadze koniecznośc skracania procesów obiegu informacji, zamierzamy świadczyć usługi księgowe i finansowe związane z kompleksową obsługą księgową podmiotów fizycznych i prawnych.

Nasza aktywność